O NAS

Zespół ekspertów

Poznaj nasz zespól doświadczonych lekarzy, ekspertów w swojej dziedzinie

Przychodnia Studencka Lublin

Przychodnia Studencka Lublin przy ul. Spokojnej 17 w Lublinie to nowoczesna placówka medyczna oferująca bezpłatne leczenie dla studentów wszystkich kierunków w ramach kontraktu z NFZ.

Placówka oferuje usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (lekarz rodzinny, lekarz chorób wewnętrznych), pełną diagnostykę (RTG, EKG, spirometria, punkt szczepień), laboratorium, świadczenia pielęgniarskie oraz konsultacje specjalistów w ramach skierowań do poradni specjalistycznych.

Poradnia wystawia ponadto respektowane przez uczelnie wyższe dokumenty i druki takie jak zwolnienia z zajęć na uczelni i zajęć z wf, recepty, skierowania itp.

Dzięki sprawnemu systemowi zapisów (online, telefonicznie i przez FaceBooka) i doświadczonej kadrze medycznej placówka świadczy usługi na najwyższym poziomie. Atutem jest umawianie pacjentów na wizyty w bardzo krótkim terminie i bez kolejek. W placówce mogą się leczyć wszyscy studenci bez względu na rodzaj studiów, kierunek studiów i typ uczelni, oraz uczniowie szkół średnich.

Przychodnia Studencka działa całkowicie bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ.

Przychodnia Studencka w Lublinie realizuje między innymi usługi z zakresu: